Acu pilieni Systane ULTRA UD 30 x 0,7 ml

€14.19
97% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 22.10. Stock day info: Tomorrow 22. oktobris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Citi iepakojumi:

Systane Ultra Acu Pilieni 10 ml €10.29

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€14.19
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Systane ULTRA UD 30x 0,70 ml

Šos acu pilienus nevar lietot, nēsājot kontaktlēcas.

Systane ULTRA UniDose acu pilieni spēj efektīvi atvieglot diskomforta sajūtu, kas tiek izraisīta sausā acu sindroma gadījumā. Šie pilieni spēj arī mitrināt acis bez jebkādiem pievienotiem konservantiem, tādejādi padarot šos pilienus par ideāliem biežai lietošanai. Šajā iepakojumā ir 30 vienas lietošanas paredzētas devas.

Mono dozas iepakojuma priekšrocības

Priekšrocība vienas reizes lietošanas veida iepakojumam ir vienkārša- higiēna! Šāda veida iepakojums ir ļoti parocīgs un higiēnisks. Pretstatā ar citām maza veida pudelītēm, kurām vienmēr ir mazs risks saķert baktēriju lietošanas laikā, šīm 0.7 ml izmēram ir garantēta sterilitāte un higiēniskums, jo katra deva ir domāta vienas reizes lietošanai.

Šie Systane ULTRA acu pilieni ir 30 mazu pudelīšu iepakojumā, katrā 0.7 ml šķīduma. Pietiek 1-2 pilieniem katrā acī. Kaut arī šajos pilienus nav pievienotu konservantu, ražotājfirma Alcon neiesaka lietot šos pilienus pa tiešo uz kontaktlēcām. Iesakām kontaktlēcas izņemt pirms pilienu lietošanas, un uzgaidiet brītiņu, pirms lēcu likšanas atpakaļ.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā. Bet īsumā, lietošanas ir pavisam vienkārša. Iepilinām acs pilienus pirms kontaktlēcu ielikšanas un pēc kontaktlēcu izņemšanas. Līdzko acu pilieni ir iekšā acī, vienkārši pamirkšķinām pāris reizes.

Parametri
Ražotājs: Alcon
Iepakojuma apjoms: 30 x 0,7 ml
Derīguma termiņš : 6 mēneši un vairāk
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
Konservanti:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Acu Pilieni 10 ml

Ir noliktavā
  • Var lietot pat ja lēcas ir ieliktas
  • Ātrs atvieglojums kairinājumam
  • Ilglaicīgs efekts
Cena tikai: €4.10
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

97%
206 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?