Acu pilieni Systane ULTRA UD 30 x 0,7 ml

€12.19
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 21.4. trešdiena 21.4. izvēlies atribūtus...

Citi iepakojumi:

Systane Ultra Acu Pilieni 10 ml €10.29

Piegāde

DHL
1–2 Dienas €4.99
omniva
3–4 Dienas €2.99
€12.19
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00

Systane ULTRA UD 30× 0,70 ml

Systane ULTRA UniDose acu pilieni spēj efektīvi atvieglot diskomforta sajūtu, kas tiek izraisīta sausā acu sindroma gadījumā. Šie pilieni spēj arī mitrināt acis bez jebkādiem pievienotiem konservantiem, tādejādi padarot šos pilienus par ideāliem biežai lietošanai. Šajā iepakojumā ir 30 vienas lietošanas paredzētas devas.

Mono dozas iepakojuma priekšrocības

Priekšrocība vienas reizes lietošanas veida iepakojumam ir vienkārša- higiēna! Šāda veida iepakojums ir ļoti parocīgs un higiēnisks. Pretstatā ar citām maza veida pudelītēm, kurām vienmēr ir mazs risks saķert baktēriju lietošanas laikā, šīm 0.7 ml izmēram ir garantēta sterilitāte un higiēniskums, jo katra deva ir domāta vienas reizes lietošanai.

Šie Systane ULTRA acu pilieni ir 30 mazu pudelīšu iepakojumā, katrā 0.7 ml šķīduma. Pietiek 1–2 pilieniem katrā acī. Kaut arī šajos pilienus nav pievienotu konservantu, ražotājfirma Alcon neiesaka lietot šos pilienus pa tiešo uz kontaktlēcām. Iesakām kontaktlēcas izņemt pirms pilienu lietošanas, un uzgaidiet brītiņu, pirms lēcu likšanas atpakaļ.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā. Bet īsumā, lietošanas ir pavisam vienkārša. Iepilinām acs pilienus pirms kontaktlēcu ielikšanas un pēc kontaktlēcu izņemšanas. Līdzko acu pilieni ir iekšā acī, vienkārši pamirkšķinām pāris reizes.

Parametri
Ražotājs: Alcon
Iepakojuma apjoms: 30 x 0,7 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Derīguma termiņš : 6 mēneši un vairāk

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?