1 Day Acuvue Moist (30 lēcas)

€19.49
97% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 1.2. izvēlies atribūtus...
Šai precei piegāde ir par velti
€19.49
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

1 Day Acuvue Moist- 1 dienas lietojamās kontaktlēcas

1 Day Acuvue Moist ir klasiskās, dienas kontaktlēcas no , un ir uzlabotais variants oriģinālajām 1 Day Acuvue kontaktlēcām. 1 Day Acuvue Moist kontaktlēcas ir ar innovatīvo LACREON tehnoloģiju, kas izdala mitrinošo vielas substanci tieši uz lēcām. Saskaņā ar ražotāja galvojumu, maiņa vai pāreja starp 1 Day Acuvue un Acuvue 1 Day Moist var tikt izdarīta bez problēmām un bez Jūsu acu ārsta apmeklējuma. Iepakojumā ir 30 lēcas

Jūs variet izvēlēties arī lielāku iepakojumu- 1 Day Acuvue Moist kontaktlēcas par izdevīgu cenu, vai arī izmēģināt jauno 1 Day Acuvue TruEye kontaktlēcu variantu- dienas lietojamās lēcas 30 lēcu iepakojumā vai arī 90 lēcu iepakojumā.

LACREON ™ tehnoloģija un UV aizsardzība

LACREON ™ ražošanas tehnoloģija nostiprina bagātīgo mitrināšanas vielu tieši uz lēcas tādā veidā, kas ir ļoti līdzīgs cilvēka dabisko asaru sastāvam. Šis sniegtais mitrinājums samazina berzes sajūtu un sniedz daudz labāku ērtību nēsāšanas laikā uz daudz ilgāku laiku.

1 Day Acuvue Moist kontaktlēcas ir ar UV filtriem, kas sniedz UVA un UVB aizsardzību. Tās arī ir apzīmētas iekšēji, kas palīdzēs Jums atšķirt kura lēca ir domāta kurai acij.

Ērti nēsāt

Vēl viens tehnoloģiskais labums ir 1 Day Acuvue Moist ražošanas process, kura laikā tiek pievienota lubricējošā viela- povidone (polyvinylpyrro­lidone) tajā šķīdumā, kurā kontaktlēcas tiek uzglabātas ražošanas procesa laikā. Šis šķīdums ir ļoti līdzīgs cilvēka dabiskajām asarām, tādēļ kontaktlēcas ir ērti un viegli lietojamas un ātri pierodamas jau no pirmās lietošanas reizes.

Parametri - 1 Day Acuvue Moist (30 lēcas)

Ražotājs: Johnson and Johnson
Rādiuss (BC) : 9.00, 8.50
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 30 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Produkta nosaukums: 1 Day Acuvue Moist
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 33 Dk/t
Ūdens saturs: 58%
Materiāls: Etafilcon A
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +6.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

97%
464 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?
Sigita

Nu super! sūdzēties par šīm acuvue lēciņām nu nevaru nekādi, ideālas :) ātra piegāde, vismaz šajā veikalā atradās man vajadzīgās dioptrijas, paldies :)